O Z-CARD®

Międzynarodowi specjaliści PocketMedia®

Z-CARD® jest zupełnie wyjatkowym rozwiązaniem komunikacyjnym – stworzony 20 lat temu przez George’a McDonald podczas pracy jako konsultant dla British Airways. Od swojego powstania jako specjaliści od druku niszowego, rozwinęliśmy się do globalnej grupy która oferuje kompleksowe usługi kreatywne.

Jesteśmy międzynarodowym zespołem, działającym w 67 biurach w 49 krajach. Oznacza to, że możemy dostarczyć Twoją kampanie PocketMedia® na rynek lokalny, krajowy oraz miedzynarodowy.

zcard-holder-image

Nasza historia to 20 lat tworzenia.

Dlaczego PocketMedia® jest tak wyjątkowe i na jakim etapie jesteśmy dziś?

Unikatowe rozwiązanie komunikacyjne

W świecie sprzecznych komunikatów marketingowych, pojawienie się PocketMedia® dostarczyło kompaktową alternatywę.

Umieszczając swój kluczowy komunikat w wysokiej jakości Z-CARD®, możesz mieć pewność że wyląduje on bezpośrednio w kieszeniach Twoich klientów.

Pokonywanie barier technologicznych

20 lat temu Z-CARD® był naszym jedynym produktem. Teraz możemy zaoferować składane rozwiązania w wielu formatach, rozpowszechnić je, a także stworzyć kompleksowe kampanie cyfrowe!

Jesteśmy bardzo zainteresowani łączeniem druku ze światem cyfrowym, dzięki czemu możemy zaoferować najnowsze technologie jak VideoPaks czy rozszerzona rzeczywistość.

Drogi rozwoju

Na początku Z-CARD® był rozwijany przez jedną osobę, która dostrzegła lukę w rynku na artykuł drukowany, który byłby zarówno mobilny jak i wygodny do przechowywanie.

Teraz PocketMedia® stało się przemysłem samym w sobie z 2 Z-CARD® produkowanymi każdej sekundy w 2013 roku!

Nagrody i wyróżnienia.

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć uznanych przez wiodące organizacje.