Skip to main content

Z-Hotel Card – Z-CARD do zadań specjalnych

By 19/07/201725 lipca, 2017Bez kategorii

Jesteśmy nowatorską organizacją marketingową zajmującą się także sektorem hotelarskim. Zafascynowani hotelami i ich gościnnością, pomagamy właścicielom w osiągnięciu celów sprzedażowych poprzez zastosowanie odpowiednich rozwiązań marketingowych Z-CARD® (zobacz więcej o stylach i formatach Z-CARD – http://www.zcard.pl/styl-i-format/ ).
Współpracujemy z wiodącymi hotelami na całym świecie, oferując rozwiązania Z Hotel CARD®, które zwiększają komfort pobytu gości i są wartością dodaną dla naszych Klientów.

Takim rozwiązaniem jest Z Hotel CARD®!  praktyczny przewodnik po Hotelu i okolicy ze schowkiem na klucz hotelowy
Z Hotel CARD®
jest narzędziem marketingowym typu „wszystko w jednym”, które zapewni Twoim gościom szybki dostęp do potrzebnych informacji podczas pobytu. Po powrocie do domu będzie trwałą pamiątką zachęcającą do ponownego odwiedzenia Waszego hotelu.

Z Hotel CARD® to nie tylko praktyczne rozwiązanie dla gości, ale sprawdzony zwrot z inwestycji. Są wykorzystywane przez cały okres, czasami niejednego pobytu.
Sprawcie Państwo, żeby Twoi goście byli jeszcze bardziej zadowoleni.
Zamawiając Z Hotel CARD zapewnicie swoim gościom wysokiej jakości, praktyczny gadżet zapewniający częsty kontakt z marką Waszego Hotelu co oznacza, że będą ją pamiętać i polecać znajomym oraz rodzinie.

Tytuł