Szeroka oferta

Jesteśmy w stanie zaoferować niemal nieograniczony wybór kompaktowych, składanych produktów.

Infinity Fold

Infinity Fold to intrygujący, interaktywny format do przekazywania istotnych wiadomości i angażowania docelowych odbiorców.

To unikalny produkt, w którym użytkownik składa i rozkłada karty na wiele sposobów, odkrywając przy tym różne wiadomości. Twoi klienci nie będą mogli się od niego oderwać!

Infinity Fold może również zawierać w sobie element zawieszki, pozwalający na umieszczenie treści bezpośrednio na produkcie.

Pop-up

Chętnie wybierany przez największe marki Pop-up, to genialny, interaktywny format. Efekt pop-up przyciągnie uwagę Twoich klientów, polepszy rozpoznawalność Twojej marki i podniesie postrzeganą wartość produktu.

Ma on szerokie zastosowanie w tworzeniu map i jest świetnym narzędziem do wprowadzania nowego produktu na rynek. Format ten jest dostępny w wielu rozmiarach i wykończeniach, z rozszerzoną okładką i miejscem na wizytówki – wszystko w niepowtarzalnej formie Z-Card Pop-up.

Revealer

Revealer jest idealny do przekazania prostej wiadomości w ujmującym formacie, którym klienci lubią się bawić. Ta seria gwarantuje przyciągnięcie uwagi klientów i zapewni że Twój przekaz wyróżni się z tłumu.

Wszystkie formaty mają ekskluzywny wygląd. Twoi klienci będą chcieli je zatrzymać i pokazać innym. Po prostu pociągnij za zakładkę by odkryć nową wiadomość.

Magnetyczny Z-CARD®

Magnetyczny Z-CARD® to innowacyjny i funkcjonalny format do przekazywania Twoich najważniejszych wiadomości i angażowania docelowych odbiorców. To nowość w naszej sztandarowej serii Z-CARD®. Opcja magnesu pozwala umieścić przekaz marketingowy w dobrze widocznym miejscu, takim jak lodówka czy pralka.

Gwarantujemy, że Twoi klienci będą o Tobie pamiętać!

Z-Mailers

Nasze unikalne formy wysyłkowe Z-CARD® to idealny sposób by dostarczyć przekaz prosto w ręce klientów. Łatwiejsze do zapamiętania i bardziej rzucające się w oczy niż tradycyjny list, produkty Z-mail są dostępne w różnorodnych formatach:

Z-Postcard – błyskawicznie przyciągający uwagę Z-Postcard jest dostępny z odrywanym mechanizmem ułatwiającym odpowiedź.

Z-Mailer – bardziej tradycyjna opcja wysyłkowa Z-CARD® Direct Mailer łączy w sobie cechy nagradzanej serii Z-CARD ® z bardziej tradycyjnymi elementami wysyłki takimi jak pisma przewodnie i koperty.

Z-Mail – format Z-Mail to innowacyjny sposób ze zintegrowaną metodą odpowiedzi w formie odrywanej koperty, by zwiększyć respons i poziom zaangażowania użytkowników.