Skip to main content

ABSOLUTNA HARMONIA – pod takim hasłem rusza nowa akcja konsumencka ABSOLUTA.

By 18/02/201528 marca, 2016Bez kategorii

ABSOLUTNA HARMONIA – pod takim hasłem rusza nowa akcja konsumencka ABSOLUTA. 12 tygodni będzie trwać konkurs, w ramach którego marka zapyta swoich fanów czym jest dla nich muzyka. Autorzy najciekawszych odpowiedzi mają okazję zdobyć nagrody. Celem działań jest wsparcie sprzedaży produktu.

W ramach wsparcia akcji, w punktach sprzedaży pojawiły się produkty ABSOLUT z zawieszkami zawierającymi szczegóły konkursu.

Akcja ABSOLUTNA HARMONIA potrwa do 3 maja. Aktywność podzielona jest na tygodniowe etapy – od poniedziałku do niedzieli.
Jury co tydzień, wybierze najciekawsze odpowiedzi na pytanie konkursowe i nagrodzi zwycięzców nagrodami: IPADAMI MINI z dostępem do Internetu, MINI WIEŻAMI SONY oraz SŁUCHAWKAMI BEZPRZEWODOWYMI SONY.

Aby móc wziąć udział w konkursie należy kupić produkt ABSOLUT o pojemności 0,7 l lub 1 l i zachować oryginalny dowód zakupu. Następnie zgłosić swój udział na stronie www.absolutnaharmonia.pl i odpowiedzieć na pytanie konkursowe „Czym jest dla Ciebie muzyka?”.

W ramach wsparcia akcji, w punktach sprzedaży pojawiły się produkty ABSOLUT z zawieszkami zawierającymi szczegóły konkursu. Działania będą wspierane także w social media – na profilu marki na portalu Facebook oraz innych kanałach on-line.

Komunikację wspomagać będą działania PR prowadzone przez agencję Rc2 Raczkiewicz Chenczke Consultants. Organizatorem konkursu jest Smolar Agencja Promocyjno – Reklamowa.