Skip to main content

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012

Do Mistrzostw Europy organizowanych w Polsce i na Ukrainie pozostało już tylko 245 dni. Jest to ogromne wydarzenie zarówno dla nas jak i naszego wschodniego Sąsiada.

Chyba nikomu też nie trzeba mówić, że jest to niepowtarzalny wręcz idealny czas do promowania swojej marki i produktów, poprzez różne akcje promocyjne czy też programy konsumenckie.

W związku z tą okazją koncern Z-Card przygotował dla Państwa specjalną koncepcje- skarb kibica. . . .

Jest to specjalnie przygotowana koncepcja Z-Card- w formie kieszonkowego „Skarbu Kibica”- czyli terminarza rozgrywek Mistrzostw w formacie do portfela!
Produkt nasz będzie się cieszył niewątpliwie wielką popularnością wśród Państwa Klientów, gdyż dzięki jego niewielkim rozmiarom będą mogli go mieć zawsze przy sobie i uzupełniać na bieżąco wyniki spotkań. Co więcej po zakończeniu Mistrzostw stanie się on pamiątką po tym jakże ważnym wydarzeniu i będzie stanowił wartość kolekcjonerską.

Współpracując z nami otrzymujecie Państwo gwarancję:

  • oryginalności formy najpopularniejszego w Europie narzędzia marketingowego
  •  wykonania produktu zgodnie z obowiązującą licencją do patentu PL 170646

a tym samym:

  • realizacji zamówienia w sposób wolny od jakichkolwiek wad prawnych
  • opracowania koncepcji produktu dopasowanego do potrzeb każdej kampanii reklamowej
  • wykonania Z-Card® wg najwyższych światowych standardów – dzięki unikalnej linii technologicznej produkcja odbywa się w pełni automatycznie (do 100 000 szt. na dobę) z gwarancją najwyższej jakości i idealnej powtarzalności produktów Z-Card w całym nakładzie

Narzędzia Z-Card są stosowane we wszelkich dziedzinach życia gospodarczego i społecznego a sport jest jedną z dziedzin najchętniej wykorzystujących Z-Card do promocji różnego rodzaju imprez.
Poniżej znajdziecie Państwo znajdziecie galerie przykładowych realizacji oraz odnośniki:

[nggallery id=2]

Royal Unibrew , Heineken , Danfoss

Serdecznie Zapraszamy do Współpracy!