Skip to main content

Odpowiedzi na często zadawane pytania (FAQ część 1)

Czy mogę zakupić licencję na produkcję Z-CARD?

Nie ma takiej możliwości. Jedynym uprawnionym do produkcji Z-CARD podmiotem jest ROTOMedia – oficjalny, wyłączny przedstawiciel Z-CARD w Polsce

 Chciałbym mieć w Z-CARD profesjonalną kartografię. Co powinienem zrobić?

Powiedz nam o tym, a my od naszego partnera handlowego, Wydawnictwa Kartograficznego Daunpol, pozyskamy opracowanie kartograficzne dokładnie według Twoich potrzeb i wskazań.

Chciałbym Z-CARD z kwadratową okładką. Czy to znacznie podnosi koszt produkcji?

Nie. W przypadku odejścia od standardowych i najpopularniejszych formatów do ceny produkcji dojdzie jedynie koszt przygotowania nowego wykrojnika do okładek.

Czy folder „typu z-card” to nadal Z-CARD?

Z-CARD bywa różnie nazywany, czasem w zapytaniach jest to harmonijka papierowa, ulotka składana,  książeczka składana, harmonijka, zetka, folder typu zet, zetkart, mapka składana, z-folder. Kreatywność w nazywaniu jest fascynująca. Jednak najczęściej wszystkie te nazwy odnoszą do produktów Z-CARD w różnych ich formach.

Produkty Z-Card®, występujące także pod nazwą PocketMedia, są wykonywane w technologii i na licencji Z-CARD® Ltd London.  Międzynarodowy patent obejmujący procesy produkcji, maszyny i produkty Z-Card®  numer: PCT/GB2013/052942

Z-CARD® i PocketMedia® to znaki towarowe używane przez Z-Industries na licencji. Wszystkie produkty Z-Card® są opatrzone znakiem towarowym Z-Card®, co stanowi gwarancję jakości dla naszych Klientów. Zgodnie z prawnym wymogiem każdy wyprodukowany Z-Card® zawiera stopkę licencyjną.
Zobacz kolejne pytania i odpowiedzi.