Skip to main content

Z-CARD- „Fair Play”

By 24/05/2012Akcja

  22.05.2012 w Warszawie w siedzibie Polskiej Agencji Prasowej, odbyła się konferencja prasowa poświęcona kampanii społecznej: „Gram Fair, używam prezerwatyw”- organizowanej przez Centrum ds. AIDS (w związku ze zbliżającym się Euro), w której to główny nośnik informacji stanowi Z-CARD! 

Jesteśmy bardzo dumni, że po raz kolejny Centrum ds. AIDS zdecydowało się na wybór naszego produktu w swoich działaniach marketingowych, świadczy to o przekonaniu co do jakości i skuteczności oddziaływania Z-CARD.

Kampania adresowana jest do kibiców, którzy podczas trwania rozgrywek piłkarskich są narażeni na zarażenie się wirusem HIV. Jak wiadomo, do naszego kraju przyjadą setki tysięcy kibiców z całego świata, którzy mogą być nosicielami wirusa. Informacje zawarte w Z-CARD mają zwrócić uwagę na to jak uniknąć zagrożenia zarażenia się HIV, ale także posiadają zasady bezpieczeństwa wypisane w 6 różnych językach. Wartość dodaną stanowi terminarz rozgrywek Mistrzostw Europy.

Nasz Z-CARD jest częścią pakietu, który będzie rozdawany w miastach organizatorskich- w ramach Kampanii Fair Play

Warto również dodać, że:
„Osoby, które chcą się zbadać w kierunku wirusa HIV mogą to zrobić anonimowo i bezpłatnie w 31 punktach konsultacyjno-diagnostycznych na terenie całego kraju. Informacje na ten temat można znaleźć na stronie internetowej: www.aids.gov.pl.”

[nggallery id=13]